MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10695132
*
nr 1069 5132
Byrå
Teak, längd: 70 cm, djup: 38 cm, höjd: 80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:24:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 19:05:37
1
350 kr
13/11 06:02:45
2
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7001 Byrå
1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:03
-
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
-
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:52
*
Byrå
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5132
Byrå
Teak, längd: 70 cm, djup: 38 cm, höjd: 80 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/11 19:05:37 | 1 | 350 kr |
| 13/11 06:02:45 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7001 Byrå
1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:03 -
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16 -
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:52



